Fotoselli Kapı Kullanım Alanları

Hastane, Alışveriş merkezleri, Klinikler, Ofisler, Restoranlar, Kamu binaları, Eğitim kurumları ve aklınıza gelecek her yapıda, Enerji tasarrufu, Konforlu bir yaya geçişi istenen her yerde artık fotoselli kapılar kullanılmaktadır. Menteşeli kapıların tarama alanlarını kullanıma katmak mekanlarımız için zaman zaman çok önemlidir. Fotoselli kapılar yana kayarak açılıp kapandıkları için ofislerimizde ve dar koridorlarımızda yer kaplamazlar.

Yerli Üretim

iDoor fotoselli ve hermetik kapılar  Fırçasız DC motor, 32 bit mikro işlemci, fotoselli kapı yazılım ve donanımı olarak tamamen yerli üretilmektedir. Marka tescili 10. yılına ulaşan iDoor her sene imkanlar dahilinde daha fazla yerli ve milli olma yönünde yatırım ve stratejisini yenilemektedir. Yerli ise kaliteli değildir fikrini kafalardan sonsuza dek silmeyi ilke bilen SGS Otomasyon LTD. şirketi iDoor markasını Dünya markası yapmak için tüm partnerleri ile uyum içerisindedir.

Bayii Eğitim Politikası

SGS Otomasyon Ltd. Tüm bayilerine Eğitim seminerleri düzenleyerek sertifikalandırmaktadır. Kaliteli ve teknik bilgi ışığında yapılan bir montajın müşteri memnuniyeti yanı sıra işletme giderlerini düşürdüğü bilinen bir gerçektir. Gerek Ekonomik kazanç gerekse Marka değerini yükselterek elde edeceğimiz katma değerler için mutlaka eğitim takvimlerini takip edin. Unutmayalım ki Kalite tesadüfi değildir ve yolu bilgiden geçer.

iDoor Hermetik kapıları direk ve çözüm ortaklarımız üzerinden yıllardır sektöre damgasını vuran ürünler arasındadır.

iDoor Hermetik kapıları direk ve çözüm ortaklarımız üzerinden yıllardır sektöre damgasını vuran ürünler arasındadır.

Steril ve Yarı steril ortamların vazgeçilmez tamamlayıcısı olan Hermetik kapılar her ne kadar son zamanlarda yarı hermetik görünümlü fakat hermetik olmayan ürünler ile karıştırılmaya başlansa dahi Hermetik kapıların gerekliliği uzman kadrolar ve işini bilen yöneticiler tarafından özenle tercih edilerek klinik ortamların hijyeni ve insan sağlığının önemi dikkate alınmaktadır. iDoor Hermetik kapı sistemleri özgun tasarımı ve patentli mekanik sistemi ile System4'ü tamamen yerli olarak üretti.

Ürünü İnceleyiniz

Elektronik, Mekanik ve Yazılım Mucizesi

SGS Otomasyon LTD. Elektronik, Mekanik ve Yazılım Mühendisliklerini senkronize olarak kullanarak ürünlerini tasarlamaktadır.

Sessiz, Hızlı , Yüksek performans ve Güvenlik

iDoor Fotoselli Kapı Sistemleri Evo-Whisper modeli ile Çok az markanın kullandığı yarı Direct Drive teknolojisi ile mükemmel kalitede performansı sizlere sunmaktadır.

Hızlı bilgi almak ister misiniz?

WhatsApp bilgi hattımızdan beklemeden bilgi alın.

WhatsApp Talep

 

Kariyer

Şirketimizde, strateji ve hedeflerimiz doğrultusunda yeni kadrolar ile istifa ve terfi gibi çeşitli nedenlerle oluşan pozisyonlara, kurumumuzun misyonu, vizyonu, değerleri, politikaları ve hedeflerine uygun adayları seçmekteyiz. Şirketimizde adayların posta, e-posta, internet sitesi veya bizzat gelerek yaptıkları başvurularını ihtiyaçlarımız doğrultusunda gerekli özelliklere sahip ve pozisyon gerekliliklerine cevap veren başvuruları insan kaynakları havuzumuza aktarıyoruz. Aday havuzumuzda yer alan adaylarla yapılan karşılıklı birebir görüşmelerle ve gerekli gördüğümüz durumlarda uyguladığımız testlerle, doğru adayları pozisyonlara yerleştirmek için özenli bir çalışma yürütüyoruz. Seçim sürecinin sonucunda uygun bulduğumuz adaylara iş teklifinde bulunuyor, yeni başlayan çalışanlarımızın şirketimize ve görevine uyumunu sağlıyoruz.

İnsan Kaynakları Politikamız

SGS olarak insan kaynakları politikamız; topluma çevreye karşı sorumlu, ahlaki değerlere ve etik ilkelere uygun davranmak, çalışanlarımızın, “insana” ve “sürekli gelişim” odaklı bakış açısına sahip olmalarını sağlayacak uygulamaları yürütmek ve bu vizyona sahip çalışanları firmamıza kazandırmaktır. Her aşamada çalışanlarımızın gelişimini ön planda tutmak ve çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlayarak verimlilik, müşteri memnuniyeti gibi şirket hedeflerine katkıda bulunmak temel amaçlarımızdır.

 

iDoor otomatik kapı sistemleri bir SGS markası olup otomatik fotoselli kapı sektöründe yeni bir soluktur. Sağlamlık, estetik ve teknolojik unsurları bünyesinde barındırır.

Tasarımından yazılımına kadar SGS mühendisliği izlerini taşıyan iDoor otomatik kapı sistemleri, montaj kolaylığı, düşük bakım maliyetleri ve uzun kullanım ömrü ile fark yaratmaktadır.  iDoor yaşam alanlarınıza kalite ve estetik katar.

Bir otomatik kapıdan fazlasını ifade eden iDoor otomatik kapı sistemleri, manyetik kilit, parmak izli veya manyetik kartlı geçiş sistemleri, el sensörleri veya projelerinize göre değişik otomasyon uygulamalarıyla her türlü kullanım için çözüm üretir.

Yana açılır çift veya tek kanat, teleskopik, dairesel ya da hermetik iDoor otomatik kapı sistemlerinden birini seçerek hayatınızı kolaylaştırmak elinizde.