High Technoligies

Hermetik Kapı

Otomatik Hermetik kapı sistemleri günümüzde hastane, labaratuar, nano teknoloji merkezleri ve benzeri bakteriyel, kimyasal ve partiküler düzeyde hijyen gerektiren tüm ortamların vazgeçilmez ihtiyacıdır.

iDoor System4 tam hermetik kapı sistemleri hava sirkülasyonu ile gelen organik, kimyasal ve partikül kirliliğini önlemek üzere sızdırmaz bir kapanış sağlar. iDoor System4 tam hermetik kapı sistemleri hijyenik yapısı sayesinde kendi bünyesinde bakteri ve mikro organizmaların barınmasını engelleyecek şekilde uygun tasarım ve malzemeden üretilmiştir. Patentli mekanizması ve hareket sistemi sayesinde hermetik kapıda yeni bir soluk olan iDoor System4 tam hermetik kapı sistemleri %100 yerli üretim olup onur kaynağımızdır.

Hermetik kapı sistemleri gelişen tıp , insan sağlığına verilen önem ve en önemlisi Sağlık bakanlığının yürürlüğe koyduğu şartnamaler sayesinde her geçen gün hastahane ve kliniklerde yerini almaktadır. Filtre sistemleri ile temizlenmiş dezenfekte havanın istenmeyen sirkülasyonlar ile kirlenmesini engellemek adına hermetik kapı sistemleri oldukca etkilidir. Hijyenik ve yarı hijyenik alanlardaki kaliteli steril havanın muhafaza edilmesi ve istenilen oranlarda steril bölgeden yarı steril ve oradan steril olmayan bölgelere sızıntısına izin verilmesinde hermetik ve yarı hermetik kapıların rolü tartışmasız önceliklidir. SGS Otomasyon hermetik ve yarı hermetik kapıların projelendirmesinde ve ön hazırlıklarında müteahit firmalara danışmanlık vermektedir.