Fotoselli Kapı

Fotselli kapı sistemleri alan kaplamayan konforlu bir geçiş için otomatik hareket eden teknolojik kapılardır.Sıra dışı tasarım teknikleri ile iDoor Evo-Whisper bir fotoselli kapı dan beklenenlerin fazlasını vermek üzere üretildi.

İnceleyin
Fotoselli Kapı Kontrol Ünitesi

 iDoor Fotoselli kapı kontrol sistemi 32 bit STM32 Mikro işletim sistemi sayesinde 75MHz bit işlem frekansı ile saniyede milyonlarca veriyi işleyebilme kapasitesine sahiptir.

İnceleyin
fotoselli kapı motoru

iDoor 80 Watt fırçasız DC motor 24V ve redüktörsüz olarak fotoselli kapılar için özel olarak üretilmiştir. SGS Otomasyon tesislerinde üretilen bu mükemmel motorun Neodimium mıknatısları ve Japon Nachi rulmanları dışında ithal hiç bir kısmı yoktur.

İnceleyin
fotoselli kapı sensörü

 İzlenen Güvenlik ve Benzersiz “Kapı Öğrenme” Yeteneğine sahip Gelişmiş Tek Yönlü Algılama Sensörü.

İnceleyin
Hermetik Kapı

Otomatik Hermetik kapı sistemleri günümüzde hastane, labaratuar, nano teknoloji merkezleri ve benzeri bakteriyel, kimyasal ve partiküler düzeyde hijyen gerektiren tüm ortamların vazgeçilmez ihtiyacıdır.

İnceleyin
fotoselli kapı operatörü

iDoor Evo- Whisper Operatör Elektronik, Mekanik, Dinamik ve Estetik tasarımı ile komple çeşitli projelerinizde kullanabileceğiniz geniş yelpazeli bir üründür.

İnceleyin