Fotselli kapı sistemleri alan kaplamayan konforlu bir geçiş için otomatik hareket eden teknolojik kapılardır.Sıra dışı tasarım teknikleri ile iDoor Evo-Whisper bir fotoselli kapı

dan beklenenlerin fazlasını vermek üzere üretildi.Estetik ve sessiz çalışması gibi görünen özelliklerinin yanı sıra, Evo-Whisper tam bir çevre dostu tasarıma sahiptir.

iDoor iD-120 Evo-Whisper  modelleri ince çerçeve sistemleri ve cam- cama uygulamaları ile kapınızın vitrininizin bir parçası olmasını sağlayacaktır. Alışveriş merkezleri, hastaneler, oteller, fabrikalar, labaratuvarlar ve çalışma odalarımıza kadar günlük yaşamda her ortamda kullanılabilmekte olan fotoselli kapı sistemleri hayatınızı kolaylaştırır.

SGS Otomasyonun tescilli markası olan iDoor Fotoselli kapı sistemleri tüm kalite ve uygunluk sertifikalarını hak eder şekilde üretilmektedir.

Kısaltılmış dişli kayışı, çapı büyütülmüş tekerlekleri ve kuvvet transferinde kullanılan kol sisteminin yanı sıra Smooth Braking (Pürüzsüz frenleme) ve tam otomatik enerji tasarruf konumu ile sayısız fonksiyon ve ayarları bünyesinde barındıran eşsiz yazılımı ile sizlerin kullanımına sunulmuştur

iDoor fotoselli kapı sistemleri zengin algılayıcı sensor yelpazesinin yanı sıra mevcut tüm otomasyon, alarm ve geçiş sistemleri ile uygun olarak çalışabilme özelliğine sahiptir. Tamaman yerli üretim yeni nesil mikro işlemci ve fırçasız DC motoru ile performans ve estetiğin uyumuna örnektir.